A Kelet-magyarországi Postás Sportegyesület támogatásával 2009. szeptember 26-án immár második alkalommal rendeztük meg a BUSE pályán a berettyóújfalui és körzetbeli postás dolgozók részére a postás sportnapot. Az időjárás is támogatott minket, ragyogó idő volt egész nap.
Míg a bográcsban főtt a csülök pörkölt, a munkatársak és családtagjaik 5 fős csoportokban mérték össze erejüket. A különböző ügyességi feladatok úgy lettek összeállítva, hogy a legkisebbek, a nagyobb gyermekek és a felnőttek is aktívan részt vehettek a vetélkedésben.

Volt léggömb-fújás, csoki evő verseny, ugrókötél, célba dobás kislabdával, kosárra dobás, futó-, póker- és csocsó verseny. Eredményhirdetést és a győztes csapatok megjutalmazását követően közösen elfogyasztottuk az ízletes csülök pörköltet. Ebéd után késő délutánig jókedvvel beszélgettünk, kártyáztunk, játszottunk a sportkör tulajdonában lévő sporteszközökkel, játékokkal. Külön öröm volt számunkra, hogy a körzetbeli posták is szép számú képviselettel vettek részt a rendezvényen. Bízunk benne, hogy az elkövetkező években is hasonlóan jó hangulatban tudjuk megrendezni a sportnapot.