Hajdúnánás, 2022. szeptember 3.

Egy borongós, esős hét után – ragyogó napsütéses időben került megrendezésre a KPSE Észak-alföldi régió családi és sportnapja. Az idő sportolásra és pihenésre egyaránt kiváló volt. Az eseményre 110 fő érkezett meg. A három meghirdetett sportágra – petanque, lábtenisz, strandröplada – összesen 46 fő jelentkezett. A legtöbb nevező a klasszikusnak mondható petanque versenyre jelentkezett, összesen 15 csapat. Öt csapat mérette meg magát a lábtenisz versenyen és 2 csapat mérte össze erejét strandröplabdában. A petanque versenyszámot Kovács Gábor és felesége Erika (Nyíregyházi Logisztika Üzem) nyerte, a 2. helyezést Ménfői Vivien és Ménfői Levente (Újfehértó posta), a 3. helyezést Füzesi Lili és Füzesi Olivér (Debrecen 2 posta) szerezte meg. A lábtenisz verseny győztese Dede Zsolt és Hajdú Ádám (Püspökladány posta) páros lett, a második helyen Horváth János és Karakó Zsolt (Nyíregyháza 1 posta) párosa, a harmadik helyen pedig Füzesi Zoltán és Füzesi Lilian (Debrecen 2 posta) párosa végzett. A két nyert szettig tartó strandröplada versenyben az első helyezést a Ladányi Amatőrök csapata a második helyezést a The Boys csapata érte el. A dobogósok a gratulációk mellett a helyezéseknek megfelelő kupával és éremmel is gazdagodtak. Az elvesztett kalóriákat egy finom ebéddel pótolta, majd következhetett a megérdemelt pihenés a strand medencéiben. A családi és sportnap előreláthatólag jövő évben is megrendezésre kerül, úgyhogy aki nem tudott most jelen lenni, a jövő évi naptárába jegyezze elő, mert a jó hangulat garantált, a jó időt meg megrendeljük!