2024.02.17. – Nyíregyháza

Mivel 1 év alatt sikerült a sportkör tagjainak a számát növelni, gondoltunk egy nagyot, …csináljunk sportnapot!

Sok félelmünk volt. Kevesen leszünk, hideg lesz az idő. Viszont bátorságunk és a jó szervezés előtt még az időjárás is behódolt.

Gyönyörű verőfényes szombati napon sikerült egy fantasztikus sportnapot megélni azokkal a kedves tagokkal, akik mindenben partnerek voltak.

Négy versenyszámban – lábtenisz, csocsó, darts és pingpong – mérhették össze tudásukat a versenyzők.

Reggelire zsíroskenyérrel, lilahagymával és tepertővel vártuk az érkezőket.

A versenyszámok után következett az eredményhirdetés: 12 kupa és 14 érem került átadásra a helyileg kialakított dobogón.

A gyerekek csokoládét és emléklapot kaptak.

Aki nem nyert, vagy csak szurkolni jött, a nap végén egy finom babgulyás társaságában vigasztalódhatott.